Інформація про оплату та доставку

Інформація про оплату та доставку

Оформлення замовлення:

  • безпосередньо через "кошик" інтернет-магазину;
  • у довільній формі, надіславши лист з темою "Замовлення" на адресу електронної пошти info@mint-coin.org

Після обробки Ваше замовлення буде зарезервоване на термін не більше 14 календарних днів. Якщо протягом зазначеного терміну замовлення не буде сплачено, то воно буде скасовано без попередження. Протягом терміну резервування замовлення покупець має право частково змінювати, повністю анулювати або об'єднувати замовлення.

Монети від 50 років і старші або ті, що містять дорогоцінні метали, за межі України не надсилаємо. Просимо не включати такі монети до замовлень, оскільки вони будуть видалені.

Способи оплати:

  • Переказом на розрахунковий рахунок ФОП у ПриватБанку (у касі банку, через термінал, через с-му Приват24).
  • Накладений платіж неможливий
  • Інші способи оплати обговорюються

Увага: Для прискорення процесу відправлення замовлення після оплати необхідно надіслати листа на адресу електронної пошти info@mint-coin.org з темою "Оплата замовлення".

В письме просьба указать номер Вашего заказа , точную сумму перевода и ФИО отправителя , а также уточняйте адрес получателя , если он не совпадает с Вашими регистрационными данными на сайте.

У листі прохання вказати номер Вашого замовлення, точну суму перекладу та ПІБ відправника, а також уточнюйте адресу одержувача, якщо він не збігається з Вашими реєстраційними даними на сайті.

Способи доставки:

  • Поштою. Доставка здійснюється після повної передоплати вартості замовлення та вартості пересилання за рахунок покупця. Вартість доставки розраховується за підсумковою вагою замовлення (з упаковкою) згідно з існуючими тарифами Укрпошти.
  • Транспортними компаніями (Нова Пошта). В цьому випадку оплата вартості доставки відбувається при отриманні замовлення.

Ви можете відстежити проходження Вашого поштового відправлення за номером поштового ідентифікатора, який Ви отримаєте на Вашу електронну адресу в день відправлення замовлення.